Kontakt

Coordinates of this location not found

Kontakt

Kontor ja laborid

Aadress: Riia mnt 181A, Tartu, Estonia, 50411
Telefon: +372 738 1754
E-mail: biocc@biocc.eu

Juriidiline aadress

Aadress: Kreutzwaldi 1, 51006 Tartu, Estonia
Telefon: +372 516 4210
E-mail: ene.tammsaar@biocc.eu

Ettevõtte andmed

Registrikood: 11077336 (EE)

KMKR: EE100953471

Endine nimi: OÜ Tervisliku Piima Biotehnoloogiate Arenduskeskus (04.01.2005 – 20.06.2017)

Ms. Ene Tammsaar

Juhataja/Juhatuse liige
e-mail: ene.tammsaar@biocc.eu
Telefon: +372 516 4210

Ms. Epp Songisepp

Teadus- ja arendusjuht
e-mail: epp.songisepp@biocc.eu

Mr. Andre Veskioja

Tootearendusjuht
e-mail: andre.veskioja@biocc.eu

Ms. Liina Kuus

Tootmis- ja arendusjuht
e-mail: liina.kuus@biocc.eu

Ms. Merle Rätsep

Kliiniliste uuringute juhtaja
e-mail: merle.ratsep@biocc.eu

Ms. Kadri Kollist

Pearaamatupidaja
e-mail: kadri.kollist@biocc.eu
Telefon: +372 510 5070

Mr. Justin Hein

Turundusjuht
e-mail: justin.hein@biocc.eu

Ms. Ingra Nellis

Assistent
e-mail: ingra.nellis@biocc.eu