Kontakt

Coordinates of this location not found

Kontor ja laborid

Aadress: Riia mnt 181A, Tartu, Estonia, 50411 

Telefon: +372 738 1754

Email: biocc@biocc.eu

Juriidiline aadress

Aadress: Kreutzwaldi 1, 51006 Tartu, Estonia

Telefon: +372 516 4210

E-mail: ene.tammsaar@biocc.eu

Ettevõtte andmed

Registrikood: 11077336 (EE)

KMKR: EE100953471

Endine nimi: OÜ Tervisliku Piima Biotehnoloogiate Arenduskeskus (04.01.2005 – 20.06.2017)

Töötajad

Ene Tammsaar

Juhataja/Juhatuse liige

ene.tammsaar@biocc.eu +372 516 4210

Justin Hein

Turundusjuht

justin.hein@biocc.eu +372 5911 6363

Epp Songisepp

Teadus- ja arendusjuht

epp.songisepp@biocc.eu

Kadri Voore

Pearaamatupidaja

E-mail: kadri.voore@biocc.eu Telefon: +372 510 5070

Liina Kuus

Tootmis- ja arendusjuht

liina.kuus@biocc.eu

Liis Lutter

Tootearendusjuht

liis.lutter@biocc.eu

Merle Rätsep

Kliiniliste uuringute juhtaja (lapsepuhkusel)

E-mail: merle.ratsep@biocc.eu Telefon: +372 5341 1630

Laura Tillo

Turundusspetsialist

laura.tillo@biocc.eu

Kersti Ehrlich-Peets

Vanemteadur

kersti.ehrlich-peets@ut.ee

Mirjam Vallas

Statistik

mirjam.vallas@biocc.eu

Ingra Nellis

Assistent

ingra.nellis@biocc.eu

BioCC OÜ

Missioon

BioCC missiooniks on parandada inimeste ja loomade tervist, arendades ja tootes tervislikke ja funktsionaalseid toiduaineid ja toidulisandeid inimestele ja söödalisandeid loomadele.

Visioon

BioCC visiooniks on kujuneda rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud
kompetentsikeskuseks tervisliku ja funktsionaalse toidu ning toidu- ja
söödalisandite valdkonnas.

Fookus

BioCC OÜ fookuses on teostada maailmatasemel teadus-arendustööd, mille
käigus luuakse ja rakendatakse innovaatilisi biotehnoloogilisi lahendusi
söödalisandite, toiduainete ja toidulisandite loomiseks, integreerides ja
arendades BioCC ja rahvusvahelist mikrobioloogia-, biokeemia-, geneetika-,
metaboloomika-, genoomika-, bioinformaatika-, füsioloogia-alast ja
kliinilist kompetentsi.

BioCC teeb teadus- ja arendustööd ning osutab ka teenuseid kogu toiduahela
ulatuses — alates looma aretusest, söötmisest ja -pidamisest tervis-soodsate
toodete loomiseni ja nende tervislikkuse tõestamiseks kliiniliste uuringute
läbiviimiseni.

BioCC teenused on suunatud ettevõtjatele, kes soovivad luua uusi
teaduspõhiseid lisandväärtusega tooteid (funktsionaalsed toidud,
toidulisandid, loomasöödad) ja muuta tootmine efektiivsemaks.

Märksõnad

Biotehnoloogia, tervist toetav toit, probiootikumid, prebiootikumid,
kontsentreeritud toitainete sisaldusega toiduained, toidu ja toidulisandite
kliinilised uuringud, tervist toetavate piimatoodete valmistamise ahel,
loomakasvatus (aretus ja söötmine), mikrobioloogia, metaboloomika,
lipidoomika, bioinformaatika, oksüdatiivne stress, vaskulaarne tervis,
naturaalsed antioksüdandid (k.a antioksüdantide disainimine).