KontaktEE

Kontakt

Kontaktid

Kontor ja laborid

Aadress: Riia mnt 181A, Tartu, Eesti, 50411

Telefon: +372 738 1754

E-mail: biocc@biocc.eu

Juriidiline aadress

Aadress: Kreutzwaldi 1, 51006 Tartu, Eesti

Telefon: +372 516 4210

E-mail: ene.tammsaar@biocc.eu

Ettevõtte info

Registreerimisnumber: 11077336 (EE)

VAT number: EE100953471

Endine nimi: OÜ Tervisliku Piima Biotehnoloogiate Arenduskeskus (04.01.2005 – 20.06.2017)

Praegune nimi: BioCC OÜ (BioCC LLC internationally)

Meeskond

Ene Tammsaar

Juhatuse liige

ene.tammsaar@biocc.eu +372 516 4210

Justin Hein

Turundusjuht

justin.hein@biocc.eu +372 5911 6363

Epp Songisepp

Vanemteadur | Laborijuhataja

epp.songisepp@biocc.eu

Alice Valge

Turundusspetsialist

alice.valge@biocc.ee 5819 3700

Leiki Joakit

Turundusspetsialist

leiki.joakit@biocc.ee 5196 5680

Timo Jaaska

Tootmisjuht

timo.jaaska@biocc.eu

Liina Kuus

Kliiniliste uuringute juht

liina.kuus@biocc.eu

Liis Lutter

Toorearendusjuht

liis.lutter@biocc.eu

Merle Rätsep

Kliiniliste uuringute juht

merle.ratsep@biocc.eu

Heili Sadam

Toidutehnoloog

heili.sadam@biocc.ee

Kersti Ehrlich-Peets

Vanemteadur, toitumisnõustaja

kersti.ehrlich@ut.ee

Mirjam Vallas

Statistik

mirjam.vallas@biocc.eu

Marika Mikelsaar

Konsultant

marika.mikelsaar@ut.ee

Mihkel Zilmer

Konsultant

mihkel.zilmer@ut.ee

Priit Elias

Konsultant

priit.elias@biocc.eu

Helgi Kolk

Meditsiinidoktor / Konsultant

helgi.kolk@ut.ee

Tõnu Püssa

Konsultant

tonu.pussa@emu.ee

Ingra Nellis

Administraator

ingra.nellis@biocc.eu

BioCC OÜ

Visioon

Kujuneda rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud
kompetentsikeskuseks tervisliku ja funktsionaalse toidu ning toidu- ja
söödalisandite valdkonnas.

Missioon

Parandada inimeste ja loomade tervist, arendades ja tootes tervislikke ja funktsionaalseid toiduaineid ja toidulisandeid inimestele ja söödalisandeid loomadele.

Fookus

Teostada maailmatasemel teadus-arendustööd, mille
käigus luuakse ja rakendatakse innovaatilisi biotehnoloogilisi lahendusi
söödalisandite, toiduainete ja toidulisandite loomiseks, integreerides ja
arendades BioCC ja rahvusvahelist mikrobioloogia-, biokeemia-, geneetika-,
metaboloomika-, genoomika-, bioinformaatika-, füsioloogia-alast ja
kliinilist kompetentsi.

BioCC teeb teadus- ja arendustööd ning osutab ka teenuseid kogu toiduahela
ulatuses — alates looma aretusest, söötmisest ja -pidamisest tervis-soodsate
toodete loomiseni ja nende tervislikkuse tõestamiseks kliiniliste uuringute
läbiviimiseni.

BioCC teenused on suunatud ettevõtjatele, kes soovivad luua uusi
teaduspõhiseid lisandväärtusega tooteid (funktsionaalsed toidud,
toidulisandid, loomasöödad) ja muuta tootmine efektiivsemaks.

Märksõnad

Biotechnology, health promoting food, probiotics, prebiotics, food with increased nutrient density, clinical trials, value chain for the production of health promoting dairy food, animal science (breeding and nutrition), microbiology, metabolomics, genomics, bioinformatics, lipid metabolism, inflammation, oxidative stress, vascular health, natural antioxidants (incl. designing of antioxidants).

Akrediteerimine

Alates 27.10.2015 – Rahvusvaheliselt akrediteeritud teadusarutus

Alates21.01.2016 .- Akrediteeritud laboratooriumid