KontaktEE

Kontakt

Kontor ja laborid

Aadress: Riia mnt 181A, Tartu, Eesti, 50411

Telefon: +372 738 1754

E-mail: biocc@biocc.eu

Juriidiline aadress

Aadress: Kreutzwaldi 1, 51006 Tartu, Eesti

Ettevõtte info

Registreerimisnumber: 11077336 (EE)

VAT number: EE100953471

Endine nimi: OÜ Tervisliku Piima Biotehnoloogiate Arenduskeskus (04.01.2005 – 20.06.2017)

Praegune nimi: BioCC OÜ (BioCC LLC internationally)

Visioon

Kujuneda rahvusvaheliselt tuntud ja tunnustatud
kompetentsikeskuseks tervisliku ja funktsionaalse toidu ning toidu- ja
söödalisandite valdkonnas.

Missioon

Parandada inimeste ja loomade tervist, arendades ja tootes tervislikke ja funktsionaalseid toiduaineid ja toidulisandeid inimestele ja söödalisandeid loomadele.

Fookus

Teostada maailmatasemel teadus-arendustööd, mille
käigus luuakse ja rakendatakse innovaatilisi biotehnoloogilisi lahendusi
söödalisandite, toiduainete ja toidulisandite loomiseks, integreerides ja
arendades BioCC ja rahvusvahelist mikrobioloogia-, biokeemia-, geneetika-,
metaboloomika-, genoomika-, bioinformaatika-, füsioloogia-alast ja
kliinilist kompetentsi.

BioCC teeb teadus- ja arendustööd ning osutab ka teenuseid kogu toiduahela
ulatuses — alates looma aretusest, söötmisest ja -pidamisest tervis-soodsate
toodete loomiseni ja nende tervislikkuse tõestamiseks kliiniliste uuringute
läbiviimiseni.

BioCC teenused on suunatud ettevõtjatele, kes soovivad luua uusi
teaduspõhiseid lisandväärtusega tooteid (funktsionaalsed toidud,
toidulisandid, loomasöödad) ja muuta tootmine efektiivsemaks.

Märksõnad

Biotechnology, health promoting food, probiotics, prebiotics, food with increased nutrient density, clinical trials, value chain for the production of health promoting dairy food, animal science (breeding and nutrition), microbiology, metabolomics, genomics, bioinformatics, lipid metabolism, inflammation, oxidative stress, vascular health, natural antioxidants (incl. designing of antioxidants).

Akrediteerimine

Alates 27.10.2015 – Rahvusvaheliselt akrediteeritud teadusarutus

Alates 21.01.2016 .- Akrediteeritud laboratooriumid

Meeskond


Ene Tammsaar

Juhataja, juhatuse liige

ene.tammsaar@biocc.eu


PhD, Epp Songisepp

Vanemteadur

epp.songisepp@biocc.eu


Liis Lutter

Toidutehnoloog

liis.lutter@biocc.eu


PhD, Mirjam Vallas

Biostatistik

mirjam.vallas@biocc.eu


Merle Rätsep

Kliiniliste uuringute juht

merle.ratsep@biocc.eu


Berit Juhkam

Tehnoloog-tootearendaja

berit.juhkam@biocc.ee


Gertrud Kask

Tehnoloog-tootearendaja

gertrud.kask@biocc.ee


Tarmo Piho

Tehnoloog-tootearendaja

tarmo.piho@biocc.ee


Kersti Ehrlich-Peets

Vanemteadur

kersti.ehrlich@biocc.ee


Liina Kuus

Tootmise ja kliiniliste uuringute juht

(on maternity leave)


Andrea Jõesaar

Molekulaarbioloog

andrea.joesaar@biocc.ee


Susan Kasuk

Mikrobioloog

susan.kasuk@biocc.ee


Anari Koorits

Mikrobioloog

anari.koorits@biocc.ee


Piret Hoop

Mikrobioloog

piret.hoop@biocc.ee

BioCC OÜ


Tõnu Vetik

Eksport ja arendus

tonu@nordwise.eu



Timo Jaaska

Tootejuht

timo.jaaska@biocc.eu



Karl Viks

Müügispetsialist

karl.viks@biocc.ee


Laura Hallaste 

Turundusspetsialist

laura.hallaste@biocc.ee


Ingra Nellis

Assistent

ingra.nellis@biocc.eu


Kadri Voore

Raamatupidaja

kadri.voore@biocc.ee



Alice Valge

Turundusspetsialist

(on maternity leave)


Marika Mikelsaar

Konsultant

marika.mikelsaar@ut.ee


Mihkel Zilmer

Konsultant

mihkel.zilmer@ut.ee


Priit Elias

Konsultant

priit.elias@biocc.eu


Tõnu Püssa

Konsultant

tonu.pussa@emu.ee


Kadi Rammul

Teadlane

kadi.rammul@biocc.ee


Oksana Gerulis

Teadlane

oksana.gerulis@biocc.ee


Elena Shkut

Teadlane

elena.shkut@biocc.ee