Hügeeni ja õhu analüüsid

Hügeeni ja õhu analüüsid

Hügieeniproovide mikrobioloogilised analüüsid 

Analüüsi nimetusmeetodhindkoos km
Bacillus cereus*EVS-EN ISO 793213.0815.70
Clostridium spp.  *ISO 1521312.6615.19
Clostridium spp.  spoorid*ISO 1521312.6615.19
Coli-laadsed*EVS-ISO 48327.929.50
Enterobacteriaceae*EVS-ISO 21528-29.5811.50
Escherichia coli (β-glükuronidaaspositiivne)*EVS-EN 16649-28.5810.30
Koagulaaspositiivsed stafülokokid (sh S. aureus) *EVS-EN 6888-115.2518.30
Listeria monocytogenes`e tuvastamine*EVS-EN ISO 11290 -113.616.32
Listeria spp.*EVS-EN ISO 11290-112.9715.56
Mikroorganismide üldarv*EVS-EN ISO 4833-256.00
Psührotroofsed mikroorganismid*EVS-EN ISO 174105.56.60
Salmonella spp tuvastamine*EVS-EN ISO 6579-111.814.16
Sulfiteid redutseerivate anaeroobid spoorid*ISO 1521311.6714.00
Sulfiteid redutseerivad anaeroobid *ISO 1521311.6714.00

Cronobacter spp tuvastamine

EVS-EN ISO 22964

17.1120.53
Cronobacter spp tuvastamine 100-300 gEVS-EN ISO 2296448.157.61
*akrediteerimata meetod   

 Õhu proovid

Analüüsi nimetusmeetodhindkoos km
Mikroorganismide üldarv õhus*Sedimentatsioonimeetod3,504,20
Pärmid ja hallitused õhus*Sedimentatsioonimeetod3,754,50
*Akrediteerimata meetod  
  • Proovide võtmise hind kokkuleppel.
  • Proovide võtmise vahendid ja instruktsioon hinna sees (õhu ja hügieeniproovide mikrobiloogilised analüüsidel)

Kaaskiri hügieeniproovide mikrobioloogiliseks uurimiseks

Päringud