Hügeeni, õhu ja vee analüüsid

Hügieeni, õhu ja vee analüüsid

Hügieeniproovide mikrobioloogilised analüüsid 

Analüüsi nimetusMeetodHindHind +km
Aeroobsete mikroorganismide üldarv*EVS-EN ISO 4833-210,6912,83
Bacillus cereus*EVS-EN ISO 793216,6419,97
Clostridium spp.*ISO 1521317,2920,75
Clostridium spp. spoorid*ISO 1521317,2920,75
Clostridium perfringens*EVS-EN ISO 793722,4726,96
Coli-laadsed*EVS-ISO 48327,929,50
Cronobacter spp tuvastamineEVS-EN ISO 2296421,5325,84
Enterobacteriaceae*EVS-ISO 21528-212,0414,45
Escherichia coli (β-glükuronidaaspositiivne)*EVS-EN 16649-28,5810,30
Koagulaaspositiivsed stafülokokid (sh S.aureus) *EVS-EN 6888-115,2518,30
Listeria monocytogenes`e tuvastamineEVS-EN ISO 11290 -113,6516,38
Listeria spp. tuvastamine*EVS-EN ISO 11290-113,6516,38
Psührotroofsed mikroorganismid*EVS-EN ISO 1741011,7614,11
Pärmid ja hallitused*EVS-ISO 21527-112,5315,04
Salmonella spp tuvastamine*EVS-EN ISO 6579-118,3221,98
Sulfiteid redutseerivate anaeroobid spoorid*ISO 1521319,0222,82
Sulfiteid redutseerivad anaeroobid *ISO 1521317,2920,75

*akrediteerimata meetod

 

Õhu proovid

Analüüsi nimetusMeetodHindHind+ km
Aeroobsete mikroorganismide üldarv õhus*Sedimentatsioonimeetod5,556,66
Pärmid ja hallitused õhus*Sedimentatsioonimeetod5,977,16
*Akrediteerimata meetod  
  • Proovide võtmise hind kokkuleppel.
  • Proovide võtmise vahendid ja instruktsioon hinna sees (õhu ja hügieeniproovide mikrobiloogilised analüüsidel)
 

 

Vee mikrobioloogilised analüüsid 

Analüüsi nimetusMeetodHindHind +km
Enterokokid*ISO 7899-28.4810,18
Koagulaaspositiivsed stafülokokid sh S.aureus*EVS-EN ISO 6888-113,7116,45
Mikroorganismide üldarv 22 °C*EN-ISO 62226,978,36
Mikroorganismide üldarv 37 °C*EN-ISO 62226,978,36
Pärmid ja hallitused*EVS-ISO 21527-114,8217,78
Bakteriisolaadi samastamine (allhankena)*MALDI-TOF MS1214,40

*akrediteerimata meetod

Kaaskiri hügieeniproovide mikrobioloogiliseks uurimiseks

Päringud