Hügeeni ja õhu analüüsid

Hügeeni ja õhu analüüsid

Hügieeniproovide mikrobioloogilised analüüsid 

Analüüsi nimetusMeetodHindHind +km
Aeroobsete mikroorganismide üldarv*EVS-EN ISO 4833-2 10,6912,83
Bacillus cereus*EVS-EN ISO 7932 16,6419,97
Clostridium spp.*ISO 1521317,2920,75
Clostridium spp. spoorid*ISO 1521317,2920,75
Clostridium perfringens*EVS-EN ISO 793722,4726,96
Coli-laadsed*EVS-ISO 48327,929,50
Cronobacter spp tuvastamineEVS-EN ISO 2296421,5325,84
Enterobacteriaceae*EVS-ISO 21528-212,0414,45
Escherichia coli (β-glükuronidaaspositiivne)*EVS-EN 16649-28,5810,30
Koagulaaspositiivsed stafülokokid (sh S.aureus) *EVS-EN 6888-115,2518,30
Listeria monocytogenes`e tuvastamineEVS-EN ISO 11290 -113,616,32
Listeria spp. tuvastamine*EVS-EN ISO 11290-1 13,616,32
Mikroorganismide üldarv*EVS-EN ISO 4833-25,26,24
Psührotroofsed mikroorganismid*EVS-EN ISO 1741010,6912,83
Pärmid ja hallitused*EVS-ISO 21527-112,5315,04
Salmonella spp tuvastamine*EVS-EN ISO 6579-116,6519,98
Sulfiteid redutseerivate anaeroobid spoorid*ISO 1521312,5015,00
Sulfiteid redutseerivad anaeroobid *ISO 1521311,7014,04

*akrediteerimata meetod

 Õhu proovid

Analüüsi nimetusMeetodHindHind+ km
Aeroobsete mikroorganismide üldarv õhus*Sedimentatsioonimeetod5,556,66
Pärmid ja hallitused õhus*Sedimentatsioonimeetod5,97

7,16

*Akrediteerimata meetod  
  • Proovide võtmise hind kokkuleppel.
  • Proovide võtmise vahendid ja instruktsioon hinna sees (õhu ja hügieeniproovide mikrobiloogilised analüüsidel)

Kaaskiri hügieeniproovide mikrobioloogiliseks uurimiseks

Päringud