Mikrobioloogilised analüüsid

Mikrobioloogilised analüüsid

Toiduainete mikrobioloogilised analüüsid

Analüüsi nimetusmeetodhindhind+km
Mikroorganismide üldarv***EVS-EN ISO 4833-2 7,589,1
Psühhotroopsete mikroorganismide üldarv*EVS-EN ISO 4833-2 7,589,1
Enterobacteriaceae***EVS-ISO 21528-2 1012
β-glükuronidaas positiivne Escherichia coli***EVS-ISO 16649-2: 10,1712,2
Coli-laadsed***EVS-ISO 4832  9,9211,9
Pärmid ja hallitused***EVS-ISO 21527-1 10,7512,9
EVS-ISO 21527-2 10,7512,9
Mesofiilsed piimhappebakterid***ISO 15214 11,8314,2
Bifidobakterid*ISO 29981 2024
Lactobacillus acidophilusISO 20128 16,7920,15
Listeria spp.EVS-EN ISO 11290-1 18,3322
L. monocytogenes’e tuvastamine***EVS-EN ISO 11290-1 18,8322,6
Koagulaaspositiivsed stafülokokid sh S.aureus***EVS-EN ISO 6888-1 15,2518,3
Sulfiteid redutseerivate anaeroobide spoorid*ISO 15213 11,6714
Sulfiteid redutseerivate anaeroobid *ISO 15213 11,6714
Termofiilsete Clostridium spp.spoorid*ISO 15213 14,9217,9
Termofiilsete Clostridium spp. *ISO 15213 14,9217,9
Termofiilsete sulfiteid redutseerivate anaeroobid  *ISO 15213 11,6714
Termofiilsete sulfiteid redutseerivate anaeroobide spoorid*ISO 15213 11,6714
Clostridium spp.  *ISO 15213 14,9217,9
Clostridium spp.  spoorid*ISO 15213 14,9217,9
Termofiilsete mikrooorganismide termoresistentsed spoorid  piimapulbrist*ISO/TS 27265 11,4213,7
Termofiisete mikroorganismide üldarvEVS-EN ISO 4833-2 7,589,1
Lactobacillus delbrueckii subsp bulgaricus*ISO 9232 2024
Streptococcus thermophilus *ISO 9232 10,0812,1
Enterokokid *EVS-EN 15788 9,1711
Bacillus cereus*EVS-EN ISO 7932 13,0815,7
*Akrediteerimata meetod   
***alates 21.06.2016 on BioCC OÜ mikrobiloogia laboratoorium Toiduseaduse alusel järelevalveanalüüsideks volitatud laboratoorium   

Loomasööda mikrobioloogilised analüüsid

Analüüsi nimetusmeetodhindkoos km
LaktobatsillidISO 157878,3310,00
E. coliISO 16649-210,1712,2
Coli-laadsed bakteridISO 48329,9211,90
EnterobakteridISO 21528-210,0012,00
Hallitus- ja pärmseenedISO 21527-19,5811,50
Laktokokid*In-house meetod8,7010,44
Clostridium spp.  *ISO 15213 14,9217,90
Clostridium spp.  spoorid*ISO 15213 14,9217,90

*Akrediteerimata meetod

Mikrobioloogia labori toiduproovide kaaskiri

Päringud